تصاوير منتخب

۲

مشارکت دوستداران اهل بیت«ع» در شهرستان گنبد کاووس در بازسازی و توسعه عتبات عالیات و اربعین حسینی

به گزارش ستادبازسازی عتبات عالیات شهرستان گنبد کاووس ، رمضانعلی خالقی گفت : از آنجایی که شفاف سازی مالی و اطلاع رسانی میزان جذب نذورات مردمی از وظایف مهم ما در ستادبازسازی عتبات عالیات می باشد وخادمین ستادهای بازسازی عتبات عالیات نیز به نمایندگی از سوی مردم عزیزدر سراسر ایران اسلامی اقدام به جذب نذورات و غیر نقدی دوستداران اهل بیت «ع» می کنندتا نذورات مردمی را براساس نذر ناذران محترم در اعتاب مقدسه هزینه و مصرف نمایند.

خالقی در ادامه افزود مردم خیّر در شهرستان گنبد کاووس افتخار داشتندتا در سال جاری تا پایان دی ماه ، به منظور استمرار مشارکت خود در توسعه حرم های مطهرائمه اطهار «ع» در پروژه های مختلف این ستاد در اعتاب مقدسه و مشارکت در اربعین حسینی جمعاً 3 میلیارد و 215 میلیون و397 هزار و 199 ریال مشارکت داشتند که مبلغ 1 میلیارد و103 میلیون و 492 هزار ریال بصورت نقدی و 213 میلیون و669 هزارریال آن کمک غیرنقدی جهت مشارکت در کسب ثواب اربعین حسینی و پشتیبانی از زائرین پیاده کنگره عظیم شیعیان بوده است و 1 میلیارد و513 میلیون و 729 هزار و199 ریال  نیز نذورات نقدی مردم این شهرستان جهت مشارکت در بازسازی وتوسعه اعتاب مقدسه بوده و علاوه بر آن 384 میلیون و 507 هزار ریال نیز نذورات غیر نقدی مردم این شهرستان در قالب اهداء طلا، نقره و مس بوده است که در همین راستا بانوان محترم در بخش اهداء نذورات غیر نقدی  بیش از 346 گرم طلا، بیش از 48 گرم نقره و بیش از 14 کیلوگرم مس اهداء نمودندکه میزان مشارکتهای نقدی و غیر نقدی مردم شهرستان گنبد کاووس در سال 95 ودر مقایسه با میزان مشارکت مزدم این شهرستان در سال 94 علی رغم اینکه هنوز 2 ماه تا پایان سال جاری باقی مانده است رشد قابل توجه ای داشته است.

درادامه این گفتگو خالقی گفت : در سال 94 مردم شهرستان گنبد کاووس، 1 میلیارد و693 میلیون و 718 هزار و450 ریال نذورات نقدی و غیر نقدی جهت مشارکت در بازسازی و توسعه اعتاب مقدسه و اربعین حسینی مشارکت داشتندکه از این میزان نذورات اهدایی ، 103 میلیون و 850 هزار ریال آن برای مشارکت مزدم شهرستان در اربعین حسینی و 1 میلیارد و589 میلیون و 868 هزار و 450 ریال نذورات نقدی و غیر نقدی نیز جهت بازسازی و توسعه اعتاب مقدسه بوده و اهداء نمودند که در بخش نذورات غیر نقدی در سال 94 بانوان محترمه در این شهرستان بیش از 561 گرم طلا، بیش از 72 گرم نقره و بیش از 46 کیلو گرم مس به عنوان باقیات و صالحات اهداء نمودند.

خالقی افزود: محبّان و دوستداران اهل بیت«ع» در شهرستان گنبد کاووس که علاقمند به سهیم شدن در بازسازی و توسعه فضاهای زیارتی در اعتاب مقدسه می باشند می توانند با مراجعه به دفاتر ستادهای بازسازی عتبات عالیات شهرهای مختلف استان گلستان مراجعه نمایند.


به ما بپیوندید:

کانال ستاد بازسازی عتبات عالیات گنبدکاووس


انتهای پیام/نظرات (۲)

  1. درودبرهمه عاشقان ومحبّان اها بیت علیهم السلام درشهرستان گنبدکاووس که بااهداء نذورات خودشورحسینی رادراین خطّه همچنان زنده نگهداشتند وخداقوت وعرض ارادت به خادمان فعال وفداکارستادعتبات گنبدکاووس که باهمت والای خودشان سطح مشارکتهای مردم راارتقاء بخشیدند.
  2. درودبرهمه عاشقان ومحبّان اها بیت علیهم السلام درشهرستان گنبدکاووس که بااهداء نذورات خودشورحسینی رادراین خطّه همچنان زنده نگهداشتند وخداقوت وعرض ارادت به خادمان فعال وفداکارستادعتبات گنبدکاووس که باهمت والای خودشان سطح مشارکتهای مردم راارتقاء بخشیدند.

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی